ŻYJ ŚWIADOMIE
NOWA RZECZYWISTOŚĆ

BOSKIE DŹWIĘKI

O MNIE

                               Nazywam się Renata Bąk

W marcu 2016  narodziłam się na NOWO, przeszłam metamorfozę duchową,* uwolniłam śmierć.

Byłam w tym samym ciele, z pamięcią dawnego życia, dalej ziemska, mogąca korzystać ze swoich zmysłów ale już nie uwikłana w karmę,   ograniczenia. Nie podlegam władzy programom, wzorcom, przekonaniom,   siłom zewnętrznym.

Jestem inną osobą, odnalazłam Siebie.

Znalazłam odpowiedź na pytanie – Kim Jestem?

 

*Duchowa metamorfoza odbierana jako rodzaj śmierci, pojawia się podczas przechodzenia do rzeczywistości piątego wymiaru. Zwyczajowe orientowanie się w oparciu o zmysłowo odbieraną rzeczywistość życia znika.

Świadomość ludzka doszła punktu, w którym śmierć została uwolniona a z nią wszelkie ludzkie śmiertelne ograniczenia. Wzniesienie się ponad doświadczanie przestrzeni i czasu, umożliwia mi działanie w bardziej kreatywny i bogatszy sposób.

Teraz jestem nauczycielem Nowej Rzeczywistości. Pracuję metodą wzniesienia świadomości. Przejście do  płaszczyzny świadomości, w której istnieje Pokój, Miłość, Harmonia i Doskonałość wymaga odrzucenia pierwiastka materialnego, zwątpienia, strachu i dysharmonii. Jest to przemiana od śmiertelnej świadomości do świadomości nieśmiertelności.

 

 

Nigdy nie odłączamy się od Boga zawsze jesteśmy jego cząstką, jego Dzieckiem.

Wszystko jest duchowe i nie ma nic materialnego.

Doskonałość w każdym aspekcie naszego życia, to nasz naturalny stan.

 

W naszym mózgu jest wrażliwa grupa komórek, które odbijają i utrwalają wibracje myśli, i działań Boskiego Rozumu. Są to wibracje doskonałości. Bóg nieustannie wysyła te istotne, boskie i rzeczywiste wibracje.

Jestem w stanie  czuć, przetwarzać i wysyłać wibracje jakie otrzymujemy od Boskiego Rozumu. Są to wibracje dźwięków mogące wytwarzać takie stany jak miłość, spokój i harmonia. Mogę też wysyłać i wzmacniać wibracje uczuć spokoju, wielkiej radości, otaczające i przenikające  ludzkość.

Wibracje te, w formie energii mogą przejawić się tylko przez człowieka, bo tylko człowiek może wibrować z taką częstotliwością i szybkością. Możliwe jest to wtedy,  gdy ciało jest udoskonalone i całkowicie zjednoczone z  Boskim Rozumem.

Organy, komórki naszego ciała też są energią, Duchem i reagują na harmoniczne dźwięki o niskich wibracjach niesłyszalnych dla ucha ludzkiego.  Za pomocą dźwięków nisko wibracyjnych przywracamy stan równowagi w ich strukturach.

 

„To co niesłyszalne dla ucha jest Duchem, ma dużo szerszy zakres niż w świecie fizycznym.”

 

 

 

Moja droga…

Urodziłam się w Złotym Stoku, nad Złotym Potokiem w Złotych Górach, w miejscowości, w której kiedyś wydobywano złoto. Złoto towarzyszy mi więc od chwili narodzin. Czy to przypadek? Wszystko w naszym życiu jest informacją, trzeba ją tylko zrozumieć.

W wieku 17 lat wyjechałam do Płocka, gdzie mieszkam do dziś. Z wykształcenie jestem biologiem. Mam dwóch wspaniałych synów, którzy też szukają swojego miejsca w życiu. Przeszłam wszystkie doświadczenia ciemności,  jakie wybrała sobie moja dusza tu na Ziemi.

W 2005 roku, kiedy to sama znalazłam się w przełomowym, trudnym momencie mojego życia, zaczęła się moja „podróż w głąb siebie”. Zaczęłam poszukiwać odpowiedzi na pytania związane z naszym Istnieniem, z tym, Kim Jestem? Ja, jako pojedyncza Istota.

Wiele zrozumiałam i doświadczyłam. Pracowałam z ciałem, umysłem, oddechem i Shen poprzez tai chi. Gotowałam wg pięciu przemian, malowałam mapę marzeń, mandale, byłam na Vedict art., pracowałam z Kolorowymi Motylami®, aurą, grałam na misach i gongach, robiłam masaże.

Poszłam dalej w swoich doświadczeniach: choroby, ich źródło, prawa nie maja przede mną tajemnic, przepracowałam swoją karmę, nauczyłam się pracować z wahadełkiem, różdżką, wybaczałam, znam znaczenie cyfrowe naszej daty urodzenia, imion i nazwisk, umiem wyciszać swój umysł i wprowadzać go na poziom alfa, theta, obudziłam i zobaczyłam swoją najświętszą przestrzeń swojego serca.

W maju 2012 doświadczyłam nawet wyjścia „poza ciało”. Moja dusza udała się do Złotego Miasta i stamtąd „przyniosła” sobie moc dźwięku, niesłyszalnego dla ucha ludzkiego, który wprowadza uporządkowanie stanu człowieka na poziomach energetyczno-informacyjnych DNA .

Wszystko to jednak nie dawało mi odpowiedzi na to Kim Jestem? Tak wiele umiałam ale moje życie nie uległo zasadniczym zmianom jak oczekiwałam. Moje wibracje podniosły się i….. wtedy poważnie zachorowałam. Medycyna konwencjonalna nie dawała mi szans na życie.

 

Dzięki przyjęciu świadomości Chrystusowej i odnalezieniu Boga- Siebie,  zostajemy przeniesieni w świat radości oraz mamy możliwość wyrażania swej Boskości. Poszukiwanie prawdy o sobie, pozwala  napełnić nasze  Życie entuzjazmem i nadać mu sens.

 

” Jestem Bogiem adeptem, uczącym się różnych przejawów tworzenia swojego Stwórcy”  ( Saint Germain )

 

Przeczytaj wywiad: Porozmawiaj z własną duszą – Czwarty Wymiar nr 6/2017 >>

Obejrzyj moje obrazy – Vedic Art  >>

Zobacz moje Certyfikaty  >>

Obejrzyj wywiad „Wejście w nową rzeczywistość”- Niezależna Telewizja (NTV) >>

TEL.: 512 44 36 37
Copyright 2017 pokochajsiebie.com