ŻYJ ŚWIADOMIE
NOWA RZECZYWISTOŚĆ

BOSKIE DŹWIĘKI
Spotkania „Wejście w Nową Rzeczywistość”
19.01- 22.01.2018
Tarnobrzeg
Prowadząca: Renata Bąk, ambasador Nowej Rzeczywistości

Spotkania „Wejście w Nową Rzeczywistość”

Nowa Rzeczywistość to światopogląd, który pozwala na zrozumienie wszystkiego w nas i  w naszym życiu.

Wszechświat został tak zaprojektowany, żeby wspierać, a nie blokować Życie. Zostałeś stworzony, żeby kochać i być kochanym- w każdej chwili masz dostęp do tej Mądrości. Wszystko co potrzebujesz wiedzieć znajduje się w twoim własnym sercu, nawet jeśli tego nie wiesz w swoim umyśle.
Wybierając Odrodzenie do tego Kim naprawdę Jesteś, twoje życie zmieni się w sposób jakiego sobie nie wyobrażałeś, jakiego nigdy nie oczekiwałeś……..

Jean Tinder

Zacznij teraz dokonywać szczęśliwych  i radosnych wyborów. Wszystko cokolwiek tworzysz wywołuje radość w twoim sercu.

Czy na to pozwolisz?

Fundacja Świadomość Życia zaprasza na:

  1. Spotkania otwarte ” Wejście w Nową Rzeczywistość”-  19.01 i 20.01.2018 r.  od 16.00 do 17.30.                                                                                               .
  2. Forum dyskusyjne  ” Wejście w Nową Rzeczywistość”–  19.01 i 20.01. 2018 r. od 17.30 – 18.30.
    Jest to prelekcja połączona z prezentacją. Otrzymasz odpowiedź na stawiane od eonów pytanie Kim Jestem? Ja, jako pojedyncza Istota. Zrozumiesz kto i jak zaprojektował Twoje obecne życie i najważniejsze, znajdziesz odpowiedź, jak zmienić swoje obecne życie i jak kreować je tu i teraz z poziomu Nowej Rzeczywistości.   Istotnym elementem jest doświadczanie przy  autorskiej muzyce.  Wpływa to na przeprogramowanie naszego DNA i naszej podświadomości.  Prowadząca jest” bramą” dla wysoko wibracyjnych dźwięków i wprowadza je do serca uczestników powodując stan miłości, pokoju i harmonii                                                                                   .   Podczas forum uczestnicy mogą zadawać pytania dotyczące Starej i Nowej Rzeczywistości.  Na spotkaniu i forum można zakupić płyty z doświadczaniem Nowej Rzeczywistości oraz skrypt ” Wejście w Nową Rzeczywistość”. Dochód ze sprzedaży zasili konto Fundacji Świadomość Życia.

Ponadto organizowane są:

  1. Sesje indywidualne ( patrz zakładka sesje indywidualne ). Czas trwanie do 1,5h. Koszt 80 PLN za godzinę. Konieczne jest wcześniejsze zapisanie się na konkretną godzinę (płatne na miejscu).
  2.  Gra Satori –  patrz zakładka Gra…. Cena: 50 zł/osoba (płatne na miejscu). Konieczne jest wcześniejsze zapisanie się na konkretną godzinę.
  3. Masaż PeLoHa- patrz zakładka masaż…. Cena 80 zł. (płatne na miejscu). Konieczne jest wcześniejsze zapisanie się na konkretną godzinę.
ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

WSTĘP WOLNY

Informacje: Centrum Odnowy Zdrowia; tel:48 501 012 557                                     489 512 443 637 lub napisz pokochaj.siebie@op.pl

 

TEL.: 512 44 36 37
Copyright 2017 pokochajsiebie.com