ŻYJ ŚWIADOMIE
NOWA RZECZYWISTOŚĆ

BOSKIE DŹWIĘKI
Uzdrawiające dźwięki
Od 01.05.2018 -codziennie do 01.08. 2018 w godzinach 22.00- 22.30
Nowa Rzeczywistość
Prowadząca: Renata Bąk, ambasador Nowej Rzeczywistości.

Uzdrawiające dźwięki

 „To co niesłyszalne dla ucha, jest Duchem i ma dużo szerszy zakres wibracji niż w świecie fizycznym”

 

Jestem w stanie czuć, opanować i wysyłać niedosłyszalne ( poza zakresem słyszalności dla naszego ucha fizycznego ) dźwięki, mogące wytwarzać pewne stany wzruszeń takich jak miłość, spokój, harmonia i doskonałość, będące dobrodziejstwem dla ludzi. Budzą one naszą Świadomość Chrystusową objawiającą się pięknem w nas, wokół nas teraz i zawsze.

Nasze narządy grają w niskich barwach, basowych. Możemy te wibracje obniżyć i będą niesłyszalne dla ucha fizycznego ale wibracje będą dalej trwały i władzę obejmuje Duch.

Duch nie tylko przenika każdy atom tzw. „ fizyczności „ ale przepaja też na wskroś najmniejszą cząsteczkę każdej substancji, przywracając harmonię i światło w strukturach naszego DNA.

Dźwięki te, przesyłane są za pomocą fal elektromagnetycznych. Dla tych uzdrawiających dźwięków nie istnieje pojęcie czasu i przestrzeni.

Dzieje się tak dzięki mojej  sile i zaufaniu do Boga. Jedynym procesem uzdrowienia jest Bóg. Duch przepływa przez Ciebie, przywracając zdrowie  w całej Twojej Istocie.  Twoje ciało zbudowane jest z elektronów, zostaje przekształcane, osiągając stan harmonii,  miłości,  całości i  doskonałości.

 

Wszystko co trzeba zrobić, to połączyć się MENTALNIE  za mną,  w dowolnym miejscu

I ODDYCHAĆ ŚWIADOMIE**…….

A więc…..

  • Usiądź wygodnie, zamknij oczy, oddychaj i pozwalaj sobie czuć….
  • Oddychaj, ufając sobie z każdym oddechem…………
  • Cokolwiek się dzieje, jest dobrze, cokolwiek czujesz jest dobrze….
  • Jeżeli nic nie odczuwasz tez jest dobrze, to dzieje się na poziomach subatomowych naszego DNA……
  • Podziękuj za to, co się teraz wydarza……
  • Kiedy będziesz gotowy, powoli możesz otworzyć oczy, jesteś Tu i Teraz

 

***Świadomy oddech, to oddech wewnętrzny, to „ oddychanie duszy”. Dzięki uważności ( świadomości ) wchłonięta zostaje energia, siła życiowa. To przyjmowanie do świadomości człowieka tego, co jest zawarte w eterach duchowych.  Realizuje się przez spokojną głęboką uwagę umysłu. Rozluźnienie wręcz rozszerzanie się poza fizyczność, powoduje doładowanie naszych komórek a przez to ich wibrowanie i odmładzanie. Jest to tajemnica powodzenia przy stosunkach z siłami kosmicznymi.

Przy oddychaniu wewnętrznym nie chodzi o sam fakt fizyczny. Witalność czyli energia życiowa nie powstaje przez oddech fizyczny ani z pokarmu. Jest to działanie siły życiowej wszechświata, ożywiającej ponownie istotę ludzką

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

Wszystko jest Twoim wyborem.

 

Aby  uzyskać dodatkowe informacje:
zadzwoń do nas: +48 512 44 36 37
lub napisz do nas: pokochaj.siebie@op.pl

TEL.: 512 44 36 37
Copyright 2017 pokochajsiebie.com