ŻYJ ŚWIADOMIE
NOWA RZECZYWISTOŚĆ

BOSKIE DŹWIĘKI

CHOROBA

„Większość chorób znika samoistnie, ponieważ ciało samo wytwarza wszystko,

 co jest mu potrzebne do właściwego funkcjonowania.

                 W organizmie znajdują się energia i wszystkie niezbędne do tego środki”.     

( Cloude Le Prestre).

 

 

1.Jak powstaje choroba w naszym ciele?

 

Żywy organizm, to jedność psychiki, mózgu i ciała. Wszystkie procesy przebiegające w psychice i w narządzie są sterowane przez mózg i są w nim koordynowane. Mózg jest jakby wielkim komputerem naszego organizmu, psychika – programistą.

Każda choroba jest konsekwencją stresu, mniejszego lub większego wstrząsu emocjonalnego, który manifestuje się w ciele zgodnie z logiką biologii. Stres jest wynikiem naszych reakcji na nasze wzorce, programy, przekonania.

 

Pierwszy  poziom: Umysł (  myśli, uczucia itp ) –   przytłaczający stres, niekontrolowany przez umysł.

Drugi poziom: Mózg automatyczny – Konflikt staje się biologiczny – Ognisko Hamera .

Trzeci poziom: Ciało fizyczne-   Przekazanie choroby do ciała.

 

 

Umysł analizuje——— Mózg wydaje polecenia ——–  Ciało wykonuje polecenia.

 

 

    2. Kto nam „daje” chorobę?

 

Świadomość przetrwania –  podświadomość, umysł nawykowy. Działa jak komputer wykonując jednocześni swoje główne zadanie, by z chwili na chwilę  utrzymywać nas przy życiu. Otrzymujemy dokładnie to, co odczuwamy a nie bardziej to, co myślimy.

Większość czasu poświęcamy na myśleniu o przyszłości, przeszłości i rozwiązywaniu problemu a kiedy to robimy,  wykorzystujemy swój umysł świadomy. Jeśli używasz umysłu świadomego do myślenia, to kto w tym czasie rządzi? Ponieważ myślisz o tym, co będzie jutro… więc, to podświadomość przejmuje kontrolę.

 

 

     3.Znaczenie choroby.

 

Jest dla nas INFORMACJĄ, jest odpowiedzią na psychologiczny/emocjonalny stres, który jest nie do zniesienia dla danej osoby ( sprzeczny z jej wiarą, sposobem funkcjonowania w życiu).

 

Jest stanem umożliwiającym przetrwanie.Blokuje destruktywne wzorce, programy i przekonania.

 

Pomaga nam zmierzyć się z nowym sposobem myślenia, odczuwania i postępowania. Jest zatem okazją do przeprowadzenia zmian na poziomie świadomości.

 

Schemat, że choroba jest czymś negatywnym, powoduje zakotwiczenie jej na nieprzyjemnej emocji, co skutkuje unikaniem działania związanego z odkrywaniem biologicznego i psychologicznego znaczenia choroby.

 

Schemat, że choroba nie powinna mieć miejsca, zabiera natomiast możliwość uczenia się z niej i spojrzenie na chorobę, jako na lekcję od życia.

 

Schemat, że choroba nam się” przytrafia”  wrzuca nas w ramę ofiary. Naszym zadaniem nie powinno być zwalczanie choroby, ale jej wykorzystanie.

 

 

 

4.Medycyna energetyczna- DNA.

 

Odpowiedzią na to jest medycyna energetyczna, która opiera się na pracy w oparciu o pole informacyjno-energetyczne .Ciało przyjmuje to, co zapisane  jest w DNA. Biologiczne zachowanie i aktywność genów dynamicznie połączone są z informacją z otoczenia,  pobierane jest  do komórek.

To nasze postrzeganie, nasza percepcja otoczenia, nasze przekonania, bezpośrednio kontrolują aktywność naszych genów,  a tym samym nasze ciało, zdrowie i  życie.

 

post image
Zapraszam do współpracy wszystkich chętnych,
którzy czują, że ich serca współgrają z Nową Rzeczywistością.
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ I ZACZNIJ ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA
ZADZWOŃ DO MNIE: +48 512 44 36 37
NAPISZ DO MNIE: pokochaj.siebie@op.pl
TEL.: 512 44 36 37
Copyright 2017 pokochajsiebie.com