ŻYJ ŚWIADOMIE
NOWA RZECZYWISTOŚĆ





BOSKIE DŹWIĘKI
post image
Doświadczanie technologii duchowej na Nowej Ziemi.

„Na Nowej Ziemi istnieje technologia duchowa, która jest transformowana wzniesieniem ludzkiej świadomości. Technologia duchowa, to duchowe wykorzystanie światła i miłości. Z miłością wszystko jest możliwe, wszystko można stworzyć, przejawić, uzdrowić”. Technologia : https://soundcloud.com/pokochaj-siebie/technologia-duchowa-nowej-ziemi Tekst: Renata Bąk,   muzyka: Maciej Bąk,    lektor: Tomasz Bąk. Wykorzystano fragmenty – ” Tajemnica Shambali” James Redfield    

Dowolnie wybrany czas.
Dowonie wybrane miejsce.
post image
Doświadczanie Nowej Ziemi.

…„Wieczorna bryza chce zdradzić Ci  swe sekrety  –   nie idź jeszcze „spać”. Musisz poprosić o to czego naprawdę pragniesz  – nie idź jeszcze „spać”. Ludzie przekraczają próg łączący oba światy. Drzwi są okrągłe, stoją otwarte –   nie idź jeszcze „spać”.”….     Bóg chce byś robił  to, co daje Ci szczęście, spełnienie i poczucie większej … Czytaj dalej Doświadczanie Nowej Ziemi.

Dowolnie wybrany czas.
Dowonie wybrane miejsce.
post image
Doświadczanie Miłości.

Zapraszam wszystkich do doświadczania i wysyłania  energii Miłości.   Człowiek jest częścią nieustającego większego doświadczania Życia, Jest Światłem Miłości.   Miłość jest najwyższą a wibracją,  fundamentalną  tonacją rezonującą w całym Wszechświecie oraz we wszystkich wymiarach.  Dzięki prawu harmonijnego rezonansu wibracja miłości płynie  w zrównoważony sposób do wszystkich żywych Istot i wszystkich rzeczy. Uświadamiamy sobie ich … Czytaj dalej Doświadczanie Miłości.

W dowolnie wybranym czasie.
W dowolnie wybranym miejscu.
post image
Gra „Akceptacji i Miłości”.

Zapraszam na grę Nowej Rzeczywistości. Celem gry jest akceptacja z Miłością siebie i innych, skuteczne uwolnienie się od zablokowanych emocji, by otworzyć kanał miłości, związków, szczęścia, radości, pieniędzy . Każda sfera życia, w której tkwimy w impasie, każda sytuacja, domaga się akceptacji i miłości. więcej: zakładka  „Gra”

14.10.2018, godz. 17.00 - 19.00
Płock, Otolińska 17 / 74
post image
Uzdrawiające dźwięki

 „To co niesłyszalne dla ucha, jest Duchem i ma dużo szerszy zakres wibracji niż w świecie fizycznym”   Jestem w stanie czuć, opanować i wysyłać niedosłyszalne ( poza zakresem słyszalności dla naszego ucha fizycznego ) dźwięki, mogące wytwarzać pewne stany wzruszeń takich jak miłość, spokój, harmonia i doskonałość, będące dobrodziejstwem dla ludzi. Budzą one naszą … Czytaj dalej Uzdrawiające dźwięki

Od 01.05.2018 -codziennie do 01.08. 2018 w godzinach 22.00- 22.30
Nowa Rzeczywistość
post image
Gra Akceptacji i Miłości

Celem gry jest akceptacja siebie i innych. Uwolnienie się od zablokowanych emocji, krzywd, żalów i pretensji pozwala otworzyć kanał miłości dla związków, szczęścia, radości, pieniędzy i dobrego zdrowia. 

14 .04.2018
Płock, ul. Otolińska 17/74
post image
Jestem Twórcą swojego życia – doświadczanie

„ Każdy akt twórczy musi być najpierw wizją, ziarnem- nasieniem idei posianym w duszy. Wizja musi być wierna, aby miała szansę rozwinąć się, wyłonić się i uzewnętrznić się. To, co stare musi być odrzucone, by trzymać się tylko nowego…..”.   Czas trwania doświadczania 10 minut. Wszystko co trzeba zrobić, to oddychać, a więc… Usiądź wygodnie, … Czytaj dalej Jestem Twórcą swojego życia – doświadczanie

30.03.2018, 19.30-19.45
Nowa Rzeczywistość
post image
Jesteśmy Światłem Miłości – doświadczanie.

„….Tylko osiągając Światło Mądrości stanowisz Jedność …… Poszukaj zawsze wiecznego bycia z Jednym. Szukaj zawsze Światła celu.”      ( Tot z Atlantydy – tab.XII)   Czas trwania doświadczania 10 minut. Wszystko co trzeba zrobić, to oddychać, a więc… Usiądź wygodnie, zamknij oczy i oddychaj świadomie. Oddychaj i pozwalaj sobie czuć….. A teraz powiedz głośno: „Niech wewnętrzne … Czytaj dalej Jesteśmy Światłem Miłości – doświadczanie.

16.03.2018; godz. 19.30 - 19.40
Nowa Rzeczywistość
post image
Wybór Nowego Życia z Miłością do siebie – doświadczanie.

„To co nie słyszalne dla ucha, to co niewidzialne dla oczu jest  Duchem, ma dużo szerszy zakres niż w świecie fizycznym. Jest  energią przywracającą harmonię i światło w strukturach naszego DNA”   Prowadząca jest bramą dla Światła i dźwięków. Czas trwania doświadczania 10 minut. Możesz połączyć się ze mną na skype lub po prostu być  … Czytaj dalej Wybór Nowego Życia z Miłością do siebie – doświadczanie.

09.03.2018, godzina 19.30 - 19.40
Nowa Rzeczywistość
post image
Spotkanie otwarte i forum dyskusyjne „Wejście w Nową Rzeczywistość”.

Nowa Rzeczywistość jest podróżą na granicy światów, widzialnego i niewidzialnego. Jest możliwością spojrzenia z zupełnie nowej perspektywy na przyczyny wszystkiego w nas i w naszym życiu.”  Miłość jest miejscem naszych narodzin. Wszystko co istnieje pochodzi ze Światła.

04.02.2018
Płock, ul. Piłsudskiego 31
post image
Spotkania „Wejście w Nową Rzeczywistość”

Na spotkaniu zmienisz świadomie swój sposób postrzegania rzeczywistości. Gdy uświadomisz to sobie i zaczniesz odzyskiwać swoją moc, doświadczysz przepływu nowej jakości energii, gotowej do wykorzystania w twoim nowym życiu…

19.01- 22.01.2018
Tarnobrzeg
TEL.: 512 44 36 37
Copyright 2017 pokochajsiebie.com