ŻYJ ŚWIADOMIE
NOWA RZECZYWISTOŚĆ

BOSKIE DŹWIĘKI
post image
Doświadczanie technologii duchowej na Nowej Ziemi.

…„Wieczorna bryza chce zdradzić Ci  swe sekrety  –   nie idź jeszcze „spać”. Musisz poprosić o to czego naprawdę pragniesz  – nie idź jeszcze „spać”. Ludzie przekraczają próg łączący oba światy. Drzwi są okrągłe, stoją otwarte –   nie idź jeszcze „spać”.”…. Bóg chce byś robił  to, co daje Ci szczęście, spełnienie i poczucie większej wartości. Wybory … Czytaj dalej Doświadczanie technologii duchowej na Nowej Ziemi.

Dowolnie wybrany czas.
Dowonie wybrane miejsce.
post image
Doświadczanie Nowej Ziemi.

„Niemożliwe by było dla człowieka  potrzebować czegoś , gdyby już to  nie istniało. Potrzeba oznacza fakt.  To co potrzebuje, już jest a jedyne co człowiek powinien zrobić, to dać potrzebie wystąpić, przyjąć fakt zawarty w potrzebie, aby już on zaistniał… Kiedy dokonujesz świadomego wyboru całym Sobą, Bóg zaczyna z Tobą tańczyć. Bóg  w  Tobie żyje … Czytaj dalej Doświadczanie Nowej Ziemi.

Dowolnie wybrany czas.
Dowonie wybrane miejsce.
post image
Doświadczanie Miłości.

Zapraszam wszystkich do doświadczania i wysyłania  energii Miłości.   Człowiek jest częścią nieustającego większego doświadczania Życia, Jest Światłem Miłości.   Miłość jest najwyższą a wibracją,  fundamentalną  tonacją rezonującą w całym Wszechświecie oraz we wszystkich wymiarach.  Dzięki prawu harmonijnego rezonansu wibracja miłości płynie  w zrównoważony sposób do wszystkich żywych Istot i wszystkich rzeczy. Uświadamiamy sobie ich … Czytaj dalej Doświadczanie Miłości.

W dowolnie wybranym czasie.
W dowolnie wybranym miejscu.
post image
Gra „Akceptacji i Miłości”.

Zapraszam na grę Nowej Rzeczywistości. Celem gry jest akceptacja z Miłością siebie i innych, skuteczne uwolnienie się od zablokowanych emocji, by otworzyć kanał miłości, związków, szczęścia, radości, pieniędzy . Każda sfera życia, w której tkwimy w impasie, każda sytuacja, domaga się akceptacji i miłości. więcej: zakładka  „Gra”

14.10.2018, godz. 17.00 - 19.00
Płock, Otolińska 17 / 74
post image
Uzdrawiające dźwięki

 „To co niesłyszalne dla ucha, jest Duchem i ma dużo szerszy zakres wibracji niż w świecie fizycznym”   Jestem w stanie czuć, opanować i wysyłać niedosłyszalne ( poza zakresem słyszalności dla naszego ucha fizycznego ) dźwięki, mogące wytwarzać pewne stany wzruszeń takich jak miłość, spokój, harmonia i doskonałość, będące dobrodziejstwem dla ludzi. Budzą one naszą … Czytaj dalej Uzdrawiające dźwięki

Od 01.05.2018 -codziennie do 01.08. 2018 w godzinach 22.00- 22.30
Nowa Rzeczywistość
post image
Gra Akceptacji i Miłości

Celem gry jest akceptacja siebie i innych. Uwolnienie się od zablokowanych emocji, krzywd, żalów i pretensji pozwala otworzyć kanał miłości dla związków, szczęścia, radości, pieniędzy i dobrego zdrowia. 

14 .04.2018
Płock, ul. Otolińska 17/74
post image
Jestem Twórcą swojego życia – doświadczanie

„ Każdy akt twórczy musi być najpierw wizją, ziarnem- nasieniem idei posianym w duszy. Wizja musi być wierna, aby miała szansę rozwinąć się, wyłonić się i uzewnętrznić się. To, co stare musi być odrzucone, by trzymać się tylko nowego…..”.   Czas trwania doświadczania 10 minut Prowadząca jest bramą dla Światła i dźwięków.     ‚To … Czytaj dalej Jestem Twórcą swojego życia – doświadczanie

30.03.2018, 19.30-19.45
Nowa Rzeczywistość
post image
Jesteśmy Światłem Miłości – doświadczanie.

„….Tylko osiągając Światło Mądrości stanowisz Jedność …… Poszukaj zawsze wiecznego bycia z Jednym. Szukaj zawsze Światła celu.”      ( Tot z Atlantydy – tab.XII)     Czas trwania doświadczania 10 minut. Prowadząca jest bramą dla Światła i dźwięków.   „To co nie  jest  słyszalne dla ucha ludzkiego, to co niewidzialne dla oczu, jest Duchem i ma … Czytaj dalej Jesteśmy Światłem Miłości – doświadczanie.

16.03.2018; godz. 19.30 - 19.40
Nowa Rzeczywistość
post image
Wybór Nowego Życia z Miłością do siebie – doświadczanie.

„To co nie słyszalne dla ucha, to co niewidzialne dla oczu jest  Duchem, ma dużo szerszy zakres niż w świecie fizycznym. Jest  energią przywracającą harmonię i światło w strukturach naszego DNA”   Prowadząca jest bramą dla Światła i dźwięków. Czas trwania doświadczania 10 minut. Wszystko co trzeba zrobić, to oddychać, a więc…     POSŁUCHAJ … Czytaj dalej Wybór Nowego Życia z Miłością do siebie – doświadczanie.

09.03.2018, godzina 19.30 - 19.40
Nowa Rzeczywistość
post image
Spotkanie otwarte i forum dyskusyjne „Wejście w Nową Rzeczywistość”.

Nowa Rzeczywistość jest podróżą na granicy światów, widzialnego i niewidzialnego. Jest możliwością spojrzenia z zupełnie nowej perspektywy na przyczyny wszystkiego w nas i w naszym życiu.”  Miłość jest miejscem naszych narodzin. Wszystko co istnieje pochodzi ze Światła.

04.02.2018
Płock, ul. Piłsudskiego 31
post image
Spotkania „Wejście w Nową Rzeczywistość”

Na spotkaniu zmienisz świadomie swój sposób postrzegania rzeczywistości. Gdy uświadomisz to sobie i zaczniesz odzyskiwać swoją moc, doświadczysz przepływu nowej jakości energii, gotowej do wykorzystania w twoim nowym życiu…

19.01- 22.01.2018
Tarnobrzeg
TEL.: 512 44 36 37
Copyright 2017 pokochajsiebie.com